make a site for free

ЗАВАНТАЖИТИ СИСТЕМУ

За допомогою спеціально створених інсталяційних пакетів та настанов зі встановлення і початкового налаштування Ви з легкістю розпочнете використання системи SimplePM в навчальному закладі або під час змагання зі спортивного програмування.

Перед тим як розпочати використання SimplePM в навчальному закладі або під час проведення змагань зі спортивного програмування, не забудьте перевірити Ваші сервер та комп'ютера на сумісність з нею.

Що потрібно для роботи системи?

Завантажте. Встановіть. Налаштуйте. Готово!

  1. СУБД MYSQL НАЙСВІЖІШОЇ ВЕРСІЇ - за допомогою MySQL всі компоненти системи взаємодіють між собою, також в базі даних зберігаються усі дані системи. Завантажити її можна з офіційного сайту розробника.
  2. ВЕБ-ДОДАТОК SIMPLEPM WEBAPP - цей веб-додаток є основним інтерфейсом взаємодії користувачів з системою. Завантажити (unstable)
  3. СЕРВЕР ПЕРЕВІРКИ РІШЕНЬ SIMPLEPM SERVER - сервер перевірки рішень займається перевіркою користувацьких роз'вязків поставлених задач з алгоритмічного та спортивного програмування. Завантажити (unstable)
  4. БОТ ДЛЯ МЕССЕНДЖЕРУ TELEGRAM - тепер здійснювати управління всією системою стало ще простіше! Управління користувачами, змаганнями та всім функціоналом системи - все це та багато іншого можна робити одним кліком з новим ботом. Завантажити (unstable) - coming soon

Зверніть увагу! Всі частини системи повинні мати ту ж саму версію, інакше нічого не запрацює! Також, використовуйте лише версії з приписом "master", що затверджує стабільність обраної Вами версії.

Хочете поекспериментувати? Завітайте в експериментальну (unstable) секцію завантажень, не пошкодуєте ;)

Завантажуючи будь-яке ПЗ з цього веб-сайту Ви автоматично погоджуєтесь з умовами Ліцензійної Угоди на використання SimplePM.

Хочете використовувати або вже використовуєте систему в навчальному закладі або для проведення змагання з її допомогою? Будь ласка, надайте інформацію про це її автору!

Це захистить Вас від запитань щодо правомірності використання цього ПЗ, що можуть виникнути під час різноманітних перевірок, а також надасть більшу мотивацію до активної розробки продукту.

Made with love to open source, as open source

Copyright © 2016-2018, Кадіров Юрій Вікторович. Усі права захищено.